top of page
_MG_8941.jpg

Гуманітарний напрям

Українська освітня платформа здійснює важливі гуманітарні заходи, включаючи евакуації, доставку їжі, гігієнічних наборів та медичних засобів, підтримку притулків для постраждалих громад та відновлення будинків, пошкоджених ворожим обстрілом.

З початку війни надано 2 617 900 кг гуманітарної допомоги для 131 000 одержувачів.

2-евакуація-до-італії1web.jpg

Евакуйовано близько
13 712 осіб

Евакуація відбувалась з окупованих та фронтових територій (Маріуполь, Донецька область, Луганськ, Бахмут, Херсон, Костянтинівка)

1683875265803-web.jpg

Надана допомога більше ніж 1500 людям

Зимове облаштування та відновлення систем водопостачання в укриттях та будинках на фронтових територіях, старих громадських будівлях (проєкти WASH, Winterization project)

1683633119465-web.jpg

Надано 70 500
наборів їжі

73 706 внутрішньо переміщеним особам та мешканцям постраждалих районів (Донецьк, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя)

snapedit_1706189056221.jpg

17 556 гарячих обідів

122922-web.jpg

Розподілено 19 100 гігієнічних наборів для домогосподарств

Допомога надана для людей, які  постраждали від зруйнування Дамби Нової Каховки

silhouettes-families-nature-sunset.jpg

Проєкт з надання захисту, соціально-психологічної підтримки, багатоцільової грошової допомоги дітям та їхнім батькам у Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях

Ukraine HF_2020wordmark_ENG_B.png

Проєкт реалізує Українська освітня платформа спільно з організаціями, які належать до мережі її Опорних центрів, за фінансування UHF.

Проєкт передбачає реалізацію трьох компонентів:

  1. Компонент  грошової допомоги — надання екстреної багатоцільової грошової допомоги постраждалим від конфлікту дітям та їхнім сім'ям для задоволення їхніх базових потреб. 

  2. Компонент психосоціальної підтримки — надання комплексної допомоги дітям та їхнім батькам/опікунам, які постраждали внаслідок війни в Україні, шляхом забезпечення психосоціальної підтримки, логопедичної допомоги та соціального кейс-менеджменту. 

  3. Компонент мінної безпеки — підвищення обізнаності дітей, а також їхніх батьків/опікунів, які постраждали від агресії проти України, про небезпеки, пов'язані з мінами, нерозірваними боєприпасами та вибухонебезпечними залишками війни, надавши їм вичерпну інформацію та роз'яснення щодо ризиків, пов'язаних з цими небезпечними залишками, а також забезпечивши їх навчанням.

IMG_2541.jpg

Зведення модульних багатоквартирних житлових будинків для переміщених осіб у Кіровоградській області

Українська освітня платформа реалізує проєкт спільно з Stichting World Partners за фінансування нідерландської гуманітарної організації Kerk in Actie (KIA).

Він передбачає будівництво двох багатоквартирних модульних будинків. Перший — на 4 квартири, станом на сьогодні вже зведений у місті Кропивницький. Зараз він перебуває на етапі облаштування благоустрою та внутрішніх робіт. Другий модульний будинок, на 8 квартир, має постати у селі Володимирівка Кіровоградської області до кінця року.

IMG_2391.jpg
IMG_2499.jpg

В рамках проєкту, окрім житла для постраждалих українців, передбачене також функціонування спеціального соціального офісу, який має допомогти у адаптації та соціалізації мешканцям модульних будинків, та іншим особам, які мають потребу у соціальних послугах.

BSN_1617.jpg

Improving Protection and Social Cohesion through WASH and Protection-based support to conflict-affected population in Mykolaiv, Zaporizhzhya and Dnipropetrovsk Oblast

Проєкт з облаштування свердловин питної води у регіонах, які постраждали після підриву Каховської ГЕС. Більше ніж 10 тисяч людей отримали доступ до питної води.
 

За 8 місяців роботи, вдалось прокласти 5 свердловин у трьох областях України, які найбільше постраждали після підриву Каховської ГЕС. На двох локаціях у Марганці, а також Покровському, у Миколаєві та Тернуватому — наші спеціалісти пробурили свердловини, укомплектували водоочисні системи та встановили контейнери для зручного набору води. В окремих місцях глибина буріння сягнула до 150 метрів.

BSN_1556.jpg
BSN_1527.jpg

«Ситуація у місті була критичною, не вистачало води взагалі. Ця свердловина вирішує зараз велику проблему. Адже у нашому мікрорайоні питну воду звідси можуть тепер отримувати більше ніж 2,5 тисячі людей», — розповідає мешканка Миколаєва Катерина.

_MG_8659.jpg
_MG_9088.jpg

Гуманітарні принципи

Затверджені резолюціями Генеральної Асамблеї ООН (46/182 та 58/114)

Людяність

Українська освітня платформа ставить на перше місце захисті благополуччя людей, з якими вона взаємодіє. Це може включати надання освітніх можливостей, підтримку та допомогу тим, хто її потребує, особливо вразливим групам населення.

Нейтралітет

Організація залишається нейтральною щодо політичних конфліктів і питань. Ми віддаємо пріоритет освітнім і гуманітарним цілям, а не беремо участь у політичних дебатах.

Неупередженість

Організація діє об’єктивно та без будь-якої форми дискримінації, незалежно від раси, релігії, етнічного походження, статі чи інших факторів. Усі люди повинні мати рівний доступ до освіти та догляду.

Незалежність

Організація має незалежність від зовнішнього впливу, щоб забезпечити свободу вибору та незалежність у роботі.

Перейти до наступного розділу

bottom of page